Docela to jde, alespoň pro mne

4. dubna 2007 v 20:21 | vasin
tak jak to vypadalo, že nefouká tak po příjezdu na plac foukalo jako .. jako hodně :o)

nakonec jsem skoncil tročku někd ejinde asi o 300m dál. Plac je pole přepůlené řadou stromů což je vidět na mapě. 50°9'27.21"N,14°26'45.5"

Na stranu co jsem lítal já se to mírně svažuje k zahrádkářské kolonii, která je vzdálená cca 200m (pro mne zatím dost a dost tak daleko model nepustím, nemám nad ním takovou kontrolu). na druhou stranu je pole rovné a opravdu velké takže se dá dobře vybrat podle směru větru. Vím není to měkounká travička, ale zatím o ničem lepším 5km od domu nevím a na straně k zahrádkám co jsem byl já začíná růst nějaká plodina takže se dobře přistávalo.

Dal jsem 3 starty a 3 přistání sice funělo jako blázen, že se SL proti větru na plnej plyn sotva prodírala, ale zase si myslím že to je dobrá škola jak udržet éro v ideální poloze aby šlo mírně nahoru a neutíkalo do
stran. Nic méně se zase projevilo, že neumím odhadnout jak už je moc vybitá baterie. při 4 startu jsem to zase nezvládl, protože se mnou šmýkl vítr a já nebyl vysoko (nedalo se kvuli baterce) a plnej plyn mne z toho nedostal .o) ..... Davide kde jsi s těma baterkama ???? :o)

Pár fotek pro představu jak to tam vypadá (omlouvám se za kvalitu fotek,ale neměl sem foťák a fotil jsem pomocí telefonu MDACII :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David David | 4. dubna 2007 v 21:34 | Reagovat

a co to zkusit tadyhle? Loc: 50°3'29.69"N,14°16'13.28"E

kluci co litaji na Vypichu tam taky obcas chodi litat.. ale nikdy sem tam nebyl..

2 vasin vasin | 4. dubna 2007 v 21:36 | Reagovat

hezký ale možná dál než Hrnčíře :o), ale tím neřikám, že s Váma nejezdim .o) .. jen hledám spojence i v Severním ocelovém městě.

3 vasin vasin | 5. dubna 2007 v 10:37 | Reagovat

Pokud by jste někdo měl chuť se tam potkat a myměnit rady, nebo jen tak polétat, ozvěte se. Pokud se scházíte jinde někde na severu a nevadil bych Vám dejte taky vědět. Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama