Víkend

16. dubna 2007 v 17:04 | vasin
Víkend byl na létání jako dělaný, v pátek sem před pivečkem 19:00-19:45 vylétak dvě baterky a v sobotu sem létal průběžně celý den. 6 baterií a bylo by jich víc ale nespiíše mi podle výzkumu :o) odešel regulátor.
V neděli sem byl .....

......u šváry staví teďka Filipa 600 Mileniu, už už to bylo skoro hotový, ale přilepil vnitřní lože baterk a a lože pro serv ajen sekunďákem a to se při záletu urvalo, no naštěstí bez další větší škody a i další letecký park má montálně dětmi doladěný do stavu neschopnosti, hmm a já přijel s nelétající Sky Lady. Ostatní nerozbitý podíl hangáru má po krabicích :o) tak jak je vidět na úvodní fotce. No tak sme aspoń skusili opravit ten regulátor teda spíš švára, no skoro to vyšlo :o)
ale celkově se to nepovedlo a tak nás po 1 pivku napadlo, že má ještě ve sklepě svahové kombatové křídlo, a tak měli naše maželky a děti a vlastně i sousedi prima zábavu z toho jak dva pitomci lítaj po louce a jeden má vysílačku druhej vší silou hodí křídlo proti větru, muž s vysílačkou se s naží udělat oblouk a přistá zpět, což končí nezdarema tak muž bez vysílačky letí někam pro křídlo a pak ještě několikrát a z muže z vysílačkou se s tavá běhací muž a naopak.
Proto .. když svahové křídlo .. tak kurva na kopci
Dneska, jsme se stavil pro novej regl u Pecky, ještě když sem tam stál u pultu a začínal se bavit s prodavačem volá David , rázně sem ho uťal, že na něj nemám , čas abych hned po nákupu a zavolání mu litoval :o), neboť mi chtěl říct ať ten regl co sem šel kopupit nekupuju, že má tip na lpší a asi i levnější ... eh proč já sem někdy tak ukvapenej ?
Nic méně víkendové létaní bez karambolu s SL a pobyt ve výšce kde už sem Sl skoro nerozznával a pak běhání za Svah. kombat křídlem mne dovedlo k jasnému rozhodnutí ..... můj další model bude samo křídlo z EPP abych se naučil rychlým reflexům a vůbec zase nějakému jinému létaní. Je to míň zranitelné než modely s normálníma křídlama a určitě než si jednou koupím Filipa 400 Sport, chci zažít něco rychlého a akrobatického co se nebudu bát rozbít a naučím se na tom různé obraty a tak.
Takže dnešek sem strávil výběrem samokřídla a už mám vybráno
http://www.telink.cz/cz/katalog/toro900.htm s motorem 300, abych mohl používat nabíječku od Davida na NIMH, nákuop nabíječky by už asi žena nepřežila :o) páč když sem jí šetrně s grácií pivovrského valacha zdělil že si koupím Toro, netu šila chudinka, že k tomu koupím i vysílačku OPTIC 6 :o) .. a Davide mlč a už mne nezviklávej mo mx 12 nejdu nemá stopky .. jo vim je to blbej důvod :o))))))))))))
Jen pro ifo jsem koupil tento regl:
rozměry:
25 x 19 x 7 mm
hmotnost:
5 / 20 g
trvalý proud / max. 30s
20 / 22 A
Akumulátory NiXX / LiXX:
4-8 / 2-3
určení: pro motory řady 400 / 480
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama