Rozložené éro F3k .. Crash ...pád ,, rána

3. září 2007 v 22:18 | vasin |  F3K
Tak jsem včera poprvé zalétal F3K.
opomernu raději příhodu s dalším modelářem s kterým jsem se potkal 20km od letiště na jednom poli každý na své straně kopce oba s kanálem 66 .... fakt lidi choď te na letiště já už fakt budu !!!


No pak jsem jel pro manželku do Dvora a mám tam vyhlídnutou fakt hezkou louku tak sem šel zkusit jak se to hází, ano a jak to dopadlo ? ..........

První dva hody sem dostal tak do 7metrů a raději sem letěl rovně v obavě že při zatáčení by to šlo dolů jako SL a mohlo by se to rozbít. Pak u dalších hodů jsem zkusil zatáčet a ono se to vůbec nepropadá a točí krásně. takže pak sem se dostal tak do 15m max a dvěma zatáčkam přistával hezky proti vetru k sobě tak na 3metry a dokonce sem dal jedno přistání do ruky .. jo jo časem to půjde.

No ale při 15ctém odhodu sem za to vzal abych se dostal výš a pak už sem jen sledoval jak do dáli letí trup, tedy gondola s uhlíkovou trubkou a na konci SOP a VOP(fakt snad 50m) a kousek ode mne se ve vrtuli snáší křídlo.

Škody: ulomené křidélko, odštípnutá výškovka, gondola děravá od baterky , naprasklé křídlo v místě kolíku
Příčina: příliš krátký a ožužlaný plastový šroub držící křídlo .. a já tomu co mi to prodával tak věřilNo nic už to lepím a přemýšlím jak to zpevnit aby to vydrželo .o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama