V zimě se má sedět doma

28. ledna 2008 v 11:51 | vasin |  TORO 900
Já to říkám pořád, je zima doma se má sedět a né někde mrznouzt na poli :o)
Kecám táhlo mě to ven ale nebyl čas a nebo opravdu nebylo počasí, nic méně dostal jsem k narozkám od manželky kšíry pro zavěšení pultíku, aby mne prej nebolelo zakrkem z létání, prý stačí že mne bude bolet z rekonstrukce domku.
Takže jsme to prostě nevydržel a ...

šel v sobotu ve volné chvilce (mezi výrobou regálů v zahradním domku) na pole. S sebou jsme táhl Toro, dva accupacky, vysílač a samozřejmě kšíry :o), pole bylo príma blátivé, ale protože foukalo jako sviňa, nechtěl jsme být hned nakraji u stromů a tak mi nezbylo nic jiného než se brodit po kotníky blátem asi 100m, no pak jsem zasunul accupack a asi tak 5 minut bojoval s větrem a pletenejma rukavicema než se mi podařili zapojit kabely, Regl zapípal že OK a já zyhýbal křidélkama .. .kua hejbe se jen jedno .... další kvidlání páčkou .... servo se pohnulo ... hm asi je jen nějak zatuhlé no po 5 minutách cvičení páčkou jsme servo rozběhal.
Test motoru... OK .... čekání na nějaký menší poryv větru .. hm nic .. no hodim to i tak .. plnej céres hod .. eeeeeeeeeeee Toro je rázem v 40m přeci jen síla motoru a protivítr udělal své .. přesně v ten okamžik vysadil motor ...... teď to eeeeee dělám já ... fouká opravdu moc a ukočírovat Toro bez motoru bylo NOfuny...... plác do bláta ..... 100m ode mne .. brodění se blátem k Toru doprovázené nadávkami sám na sebe že sem si nenabil pořádně accupack, eště že vím, že druhý je v poho ..... 5 minut ny výměnu accupacku ... už nečekám na zmenšení větru a hup ... eeeeeeeeeee ... motor zase vysadil ....... dalších 150 metrů blátem :o) nadávky .... neslavný navrat zpátky bahnem.
Baterky se tváří v poho ale nemám možnost je precizně proměřit (na půl plynu pak motor jel cca 15 minut), asi bude chyba v reglu, hledám návod .. hu .... já ho vyhodil. HM bez něj to nenprogramuju.
Naštěstí mě dnes ránov 7 30 dorazil návod z TopModels emailem ... tímto díky moc a tak se večer podívám, zda nemám regl blbě nastavenej.
Zlatý bezmotorový lítání!!!!!
I tahle zkušenost mě nějak víc posunula k bezmotoru :o) a chtěl bych si teď na svah pořídit Multifuna od Telinku. Co Vy na to nemáte s ním zkušenosti? Já našel jen toto :
a
Přijde mi že by to nemuselo lítat špatně a na svah na naučení by to mohlo být good, lepší než tam odrasovat F3K
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama