Opravička upevnění motoru

13. února 2008 v 17:00 | vasin |  TORO 900
Při kompletování Tora jsme tenkrát spěchal na louku a u motoru jsem měl jen obyčejné šroubky(k jeho přichycení), tak jsem raději díky nemožnosti nasadit nijak zezadu matičky, použil takové majijinkaté vrutíčky měl sem ale jen dva a tak sem třetí díru přeci jen chytil obyč šroubem. No cca před táýdnem šroub vypadl a motor vyrval zbylé dva vruty téměř z lože, ještě že jsme v čas přistál.
No jo ale teď kde sehnat ty vrutíčky ...

he? Nikde nikdo neměl takhle tenké vruty, až jsme potřeboval do mustanga koupit dvě nebalené serva Hitac S55 a k nim se dostane sáček (ke každému jeden) s dalšíma pákama a jednim malym vrutem na chycení páky na servo a ejhle světe div se i se dvěma vrutíčkama co sem nikde nomhl sehnat sloužícíma k uchycení serva k něčemu. Z toho asi pochopíte jak sou vruty tenké, když si představíte dírky v uších serva.
Tak a včera sem měl i náladu tak sem namíchal trošku 12minutového epoxydu nacpal ho do děr po vrutech a šroubku a přišrouboval zadní přírubu motoru. Pak jsem lože pevně přitiskl .. šroubky rozumě dotáhl a okolo lože napatlal trošku epoxy tak aby přesáhlo i nahoru na přírubu .. no a po 12 minutách už bych lože neurval. Dokonce sem dnes ráno při zkoušce nehtem přemejšlel jak budu třeba jednou dolovat z Tora to lože :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama