Dívčí Hrady - Tornádo první let

22. dubna 2008 v 10:14 | vasin |  AirCombat
Tak jsem se včera díky V větru cca 6ms a hlavně díky Acroholicovi nechal ukecat, abych se dostavil na Dívčí Hrady na Praze 5, abych poprvé na pořádném svahu zalétal Tornádo XX ......

......Už pod svahem připarkování, jsem potkal partičku RC letců co právě končili, ptal sem se zda mám jít vůbec nahoru, když jdou všichni dolů, ale bylo mi řečeno, že jasně, že to krásně nosí a lítá rychle jaké kráva.
No tak jsem vyrazil nahoru, bohužel mi nikdo v době když sem začal uvažovat o svahovém kombatu , neřekl, že se to létá na kopci a že na většinu Těch kopců je potřeba dojít pěšky a hlavně ZE SPODA.
Takže po příchodu nahoru, kam jsem dotáhl vysílačku, kombata a svyých asi 30 přebytečných kilo, sem funěl jako kanec jdoucí z bukvic. Křídlo i vysílač sem zaparkoval do závětří a jal se prohlížet svah a živě debatovat s nějakým dalším kobatérem. UUUUUaaaaaaa to je hloubka a těch keřů, a dole je vlaková trať .. no tak to ne, tam to v životě nehodim. NEJSEM MAGOR!!!
No a pak dorazil ještě Acroholic a kluci se začali v luftě mordovat a ať jdu s nima a že se není čeho bát, snad jen tý trati, stromů, silnýho větru, čínských komunistů, Arafata a mejch nešikovnejch rukou.
Tak nějak v té době dorazil i človíček s EasyStarem, a vypadalo to že půjde do luftu, nějak se mi tomu nechtělo věřit, ale co když půjde on půjdu taky .... šel ... ale já nejdu bojim .... prásk ... Acroholic ho zkušeně sejmul :o) jo kombat je kombat .. o to míň se mi chce do vzduchu.
Kluci přistali a hodnotěj muj stroj a přemlouvaj mne, že mi to hoděj a když tak mi pro to i dojdou, ale ať jdu lítat, páč vidim že svá slova o hození myslí vážně a já nemám zapnutej ani přijímač ani vysílač, raději vše zapnu a po krátké ...... půlhodině stání na hraně a snaze ustát klepající se kolena to tam posílám ............
BOMBA BOMBA BOMBA .... adrenalin (jo ja vim nebylo proc, ale jeste sem tohle litani nezazil) dohoda o neutoceni funguje a kluci se mě vyhybaj, což se nedá říct o mě a EasyStaru a tak to chudinka ES koupil ještě ode mne. Takže mám i první srážku ve vzduchu, ale sestřel to nebyl, ES to ustál a já šel hned na přistání zkontrolovat zda se mému miláškovi něco nestalo ... NESTALO . je to fakt gumák :o)
No a pak jsem dal ještě dva lety pokaždé cca 5 minut, na jeden den to stačilo, a kluci už skoro kombatili i se mnou :o) a já jsem nechtěl odcházet poprvé z kopce říkat si jéééé sem už nejdu, napoprvé a mám z toho trosky.
Kluci pak ještě kravili jako společné starty a tak ... ale to já už jsem mizel .. bylo 19:56 .. západ slunce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama