Krasavec - Poběžovice u Holic

29. dubna 2009 v 13:20 | vasin |  Svahové létání
O víkendu mělo fučet tak jsem se rozhodl zase se trošku provětrat a hlavně provětrat Krasavce .......... Nejdřív jsem ho lehce předělal na 2,4 Assan jako Toro což byla hračka páč fakt stačí jen vyměnit modul v Opticovi a přijímač v letadle, a hnal jsem se v sobotu na svah.

K mému překvapení jsme narazil na dva modeláře co proháněli, jeden Tornádo a jeden motorového Iona. (už sem na mém svahu dlouho nikoho nepotkal)

Chvilku sme pokecali a já se pokusil o let s Krasavcem, ale foukalo cekem víc a já měl naloženo málo, jen dva hřeby a tak se Krasavec jen težce probíjel proti větru.

Ve vzduchu sem byl snad jen 5 minut s tím, že druhý den si spravím chuť, jenže to doukalo okolo 11ms a při největších poryvech až 19ms a to nezvládalo ani moje Tornádo, svah má bohužel malou hranu a tak se při velkém větru vzduch spíš trhá a nenosí.

Nojo no počkám si na menší vítr. To sou ale Paradoxi ......... PRD je potřeba oživit MOTÝLA, ten to zvládne.

Jinak jsme oživil zdroj (4 malé A123) do 2M a také ho předělal na 2,4 Assan a teď už jen čekám až nebude foukat a objeví se termika.
A také jsme zprovoznil všech 6 baterypacků made in china co dostaly mojí péčí za zimu pělně na prdel, takže Toro se má na co těšit.

DEPRESE je V Pr.... .....juhůůůůů!!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama